Apartament ne shitje ne Tirane, Shtepi per shitje Tirane

Apartament ne shitje ne Tirane

Komuna e Parisit Web Reference: Prona5372
€65,000
  • Property size 80 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property disponon per shitje nje apartament prane Komunes se Parisit ne Tirane.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80 m2 e kompozuar ne dy dhoma gjumi,sallon me kuzhin,banje dhe ballkon,apartamenti eshte i mobiluar ne menyr moderrne.

  • Siperfaqja 80 m2
  • Cmimi 65 000 euro

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property