Apartament ne rrugen Gjergj Kasterioti ne Vlore

Apartament ne rrugen Gjergj Kasterioti

Rruga Gjergj Kasterioti Web Reference: Prona7533
€31,600
  • Property size 74.88 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje ne rrugen Gjergj Kasterioti ne Vlore, apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe me administrim shume te mire dhe eshte i organizuar ne nje dhome gjumi sallon me kuzhin nje banjo dhe nje ballkon me orjentim nga perndimi.

Sip totale 74.88 m2
Cmimi 31 600 euro

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property