Apartament per shitje ne qender te Vlores kati 8

Apartament ne qender te Vlores

Rruga Sulejam Delvina Web Reference: Prona5842
€60,000
  • Property size 113 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje ne qender te Vlores, perbehet nga 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin 2 banjo dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i paisur me certifikat pronsie dhe ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri prane gjykates ne Vlore.

  • Siperfaqja 113
  • Cmimi 530 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property