Apartament per shitje ne Vlore.Buz detit

Apartament ne plazh Vlore

Skel-Uji i Ftoht Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona2642
€41,107
  • Property size 54.81 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament 1+1 me siperfaqe 54.81 m2.Apartamenti ndodhet  ne katin e 5 te nje residence te re banimi me punime cilsore dhe e pozicionur buz shetitores Skel-Uji i Ftoht.Residenca perbehet nga 2 blloqe banimi 7 kate ambjent banimi dhe 2 kate ambjent sherbimesh.Fal pozicionit te tije vetem 5 minuta nga qendra e skeles dhe vetem pak metra nga plazhi ky apartament eshte nje investim ideal.Apartamenti perbehet nga 1 dhome gjumi sallon banje dhe nje ballkon me pamje nga deti.Ne kete residence disponojm per shitje apartamente 1+1 dhe 2+1 me siperfaqe 54.81 – 140 m2

  • Siperfaqe 54.81
  • Cmimi 41 107 euro

 

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property