Apartament per shitje ne Lungomare Vlore | Apartment for sale in Vlora

Apartament ne Lungomare

Rruga Murat Terbaci, Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona6845
€85,000
  • Property size 100 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament ne Lungomare Vlore. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin dy banjo dhe dy ballkone me pamje nga deti. Eshte i pozicionuar ne katin e 7 te nje residence banimi prane shetitores bregdetare.

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property