Apartament modern per shitje ne Vlore

Apartament modern per shitje ne Vlore

Bulevardi Ismail Qemali Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona7272
€59,000
  • Property size 140 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament modern per shitje ne qender te Vlores. Apartamenti eshte i arreduar me stil minimalist dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhin, 2 banjo dhe 3 ballkone. Ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri ne zonen e Skeles dhe ka akses te menjehershem ne bulevardin Ismail Qemali.

Siperfaqja totale 140 m2
Cmimi nga 99 000 euro behet 59 000 euro deri ne fund te Gushtit

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property