Apartament modern ne Vlore | Marina Bay Vlore

Apartament modern ne Vlore

Marina Bay Web Reference: Prona6775
€350/jave
  • Property size 70 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament modern per pushime ne Vlore.  Apartamenti eshte pjes e nje kompleksi te ri vilash ne zonen e Kalas ne Vlore. Kompleksi ofron pishin , fusha tenisi , plazh private dhe parkim per te gjithe pushuesit. Apartamenti eshte i arreduar ne menyr moderne dhe perbehet nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon.
Cmimi per periudhen Tetor-Prill 50 euro/nata
Maj 60 euro/nata
Qershor 80 euro/nata
Korrik 110 euro/nata
Gusht 140 euro/nata
Shtator 110 euro/nata

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property