Apartament modern me qera ne Vlore | Shtepi Pushimi ne Vlore

Apartament modern me qera ne Vlore

Lungomare, Vlore Web Reference: Prona7499
€250/muaj
  • Property size 85 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament modern me qera ne Vlore, i arreduar ne menyre moderne dhe ndodhet ne nje pallati te ri buz shetitores bregdetare ne Vlore dhe vetem 5 minuta nga qendra. Apartamenti perbehet nga 1 dhome gjumi , sallon me kuzhin , banjo dhe verande me pamje nga deti.

*Janar -Prill 40 euro/nata 
*1 Maj - 10 Qershor 45 euro/nata 
*11-30 Qershor 50 euro/nata
*1 Korrik - 30 Gusht 55 euro/nata 
*1 -15 Shtator 50 euro /nata  
*16 Shtator -15 tetor 45 euro

Cmimi per qera afatgjate +12 muaj 250 euro/muaj

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property