Apartament me qira ne zonen e Blokut Tirane

Apartament me qira ne Tirane

Rr Bajram Curri,Tirane Web Reference: Prona4031
€400/muaj
  • Property size 85 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me guzhin banjo dhe dy ballkone.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ne rrugen Bajram Curri dhe eshte i paisur me sistem qendror ngrohje , linje telefoni dhe interneti dhe oxhak.Apartamenti jepet me qira bosh ose i mobiluar sipas deshires se klientit.

  • Siperfaqe 85 m2
  • Cmimi 400 euro/ muaj ose 450 euro/muaj i mobiluar

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property