Apartament me qera ne Sarande,Shtepi pushimi ne Sarande Shqiperi

Apartament me qira ne Sarande

Mango Beach,Sarande Web Reference: Prona2871
€595/jave
  • Property size 98 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property ofron per pushimet tuaja ne qytetin e Sarandes nje apartament te mobiluar me mjaf shije.Apartamenti perbhet nga dy dhoma gjumi sallon me guzhin dhe ballkon me pamje nga deti

 

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property