Apartamente me qera ne Vlore

Apartament 1+1 me qera ne Vlore

Prane Akademis se Marines/Vlore Web Reference: Prona889
€200/muaj
  • Property size 70 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament 1+1 modilim modern ndodhet ne katin e 5 te nje palati te ri prane Rezidences Marina 200 metra nga qendra e Skeles.Apartamenti jepet per qera afatgjata si dhe per qera ditore.Cmimi per sezonin Veror fillon nga 30 euro/nata.Cmimi per qerat afatgjate 200 euro/muaj.Brenda rezidences ku ndodhet apartament ka Parkim te sigurt.

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property