Apartament me qera ne qender te Vlores

Apartament me qera ne qender te Vlores

Rruga Ate Kristo Negovani Web Reference: Prona5867
€400/muaj
  • Property size 275 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament me qera ne qender te Vlores. Apartamenti ka siperfaqe 125 m2 + 150 m2 verand dhe perbehet nga   dy dhoma gjumi,dy banjo,sallon me kuzhin verand dhe Garazhde. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri ne qender te qytetit prane sheshit te Flamurit.

Kerko me shume detaje per kete prone

 

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property