Apartament me qera ne Orikum

Apartament me qera ne Orikum

Orikum Web Reference: Prona1985
€175/jave
  • Property size 75 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartamente 1+1 me siperfaqe 75 m2 per qera ne qytetin e Orikumit.Apartamentet jane te arreduar ne menyr bashkohore dhe ndodhen ne katin e 2 dhe te 4 te nje rezidence banimi me pishin.Apartamentet perbehen nga nje dhome gjumi te paisur me 1 krevat dopio,1 krevat teke,dollap etj.Dhe sallon me guzhin,salloni eshte i paisur me nje divan televizor tavolin ngrenie ndersa guzhina eshte e paisur me te gjitha servicot e gatimit.
Apartamenti ndodhet 600 metra nga deti,prane tije ndodhen disa bare restorante dhe minimarkete.

Cmimi: Qershor-25 euro/nata Korrik-30 euro/nata Gusht-35 euro/nata.

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property