Apartament me qera ne Lungomare Vlore

Apartament me qera ne Lungomare

Rruga Murat Terbaci, Vlore Web Reference: Prona6959
€350/muaj
  • Property size 90 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament me qera ne Lungomare Vlore. Perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin , banjo dhe ballkon me pamje te pa nderprer nga deti. Apartamenti eshte i arreduar ne menyr moderne dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri ne shetitoren bregdetare.

Cmimi 350 euro/muaj

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property