Apartament me qera ne Lungomare Vlore | Shtepi Pushimi ne Lungomare

Apartament me qera ne Lungomare Vlore

Rruga Murat Terbaci, Vlore Web Reference: Prona7525
€200/muaj
  • Property size 65 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament me qera ne Lungomare Vlore. Ndodhet ne nje pallat te ri ne zonen e plazhit ne Vlore. Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi , sallon me kuzhin nje banjo dhe ballkon me pamje nga deti.

Cmimi per qera afatgjate 250 euro/muaj
Cmimi per qera ditore Tetor- Maj 35 euro/nata
Qershor 40 euro/nata
Korrik-Gusht 45 euro/nata
Shtator 40 euro/nata

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property