Apartament me pamje te plot nga deti per shitje ne Vlore

Apartament me pamje te plot nga deti

Lungomare, Vlore Web Reference: Prona7438
€105,000
  • Property size 100 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Shitet apartament me pamje te plot nga deti ne Vlore. Apartamenti ka punime cilsore dhe perbehet nga nje  dhoma gjumi, sallon me kuzhin nje banjo dhe verand me pamje te plot nga deti. Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri ne Lungomare.

Siperfaqja totale 100m2
Cmimi 105 000 euro

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property