Apartament me pamje nga deti ne Vlore

Apartament me pamje nga deti ne Vlore

Rruga Murat Terbaci, Vlore Web Reference: Prona6977
€75,000
  • Property size 100 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament me pamje nga deti ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje residence buz shetitores bregdetare ka siperfaqe banimi 100 m2 dhe perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin 2 ballkone me pamje nga deti dhe dy banjo.

Cmimi 75 000 euro

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property