Apartament per shitje me pamje nga deti ne Vlore | Vlora Real Estate

Apartament me pamje nga deti ne Vlore

Rruga Murat Terbaci, Vlore Web Reference: Prona7309
€55,000
  • Property size 71 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Shitet Apartament me pamje nga deti ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri , ne shetitoren bregdetare. Perbehet nga 1 dhome gjumi , sallon me kuzhin, banjo dhe 2 ballkone me pamje nga deti.

Siperfaqja 71 m2
Cmimi 55 000 euro

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property