Apartament me pamje nga deti ne Radhime

Apartament me pamje nga deti ne Radhime

Radhime,Vlore Web Reference: Prona8108
€79,000
  • Property size 79 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property ofron kete apartament per shitje ne plazhin e Radhimes. Apartamenti ndodhet ne katin e katert ne nje pallat te ri te pozicionuar vetem 300 metra nga plazhi. Apartamenti perbehen nga nje dhome gjumi, dhome ndenje me kuzhine, banjo dhe nje ballkon i madh ne forme L me pamje nga detit dhe mali.
Radhime është një resort i vogël që ndodhet rreth 15 km në jug të Vlorës një vend ideal për pushimet tuaja ku mund të gjeni plazh me ujë të kristaltë, bar dhe restorant, minimarkete etj.

 

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property