Apartament luksoz per shitje ne Vlore

Apartament luksoz ne Vlore

Kalaja,Vlore Web Reference: Prona4776
€140,000
  • Property size 175 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament luksoz per shitje ne bregdetin e Vlores.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri pozicionuar ne zonen e Kalas ne Vlore vetem 50 metra nga deti.Apartamenti  ka mobilim modern dhe perbehet nga dhome gjumi,sallon me kuzhin,banje dhe nje verand te madhe me pamje fantastike nga deti.Veranda eshte e mbuluar dhe ne te eshte instalur nje bar me banak dhe karrige nje kend relaksi me divane.Apartamenti munde te behet me dy dhoma gjumi.

  • Siperfaqja 175 m2
  • Cmimi 800 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property