Apartament luksoz me qira ne Vlore

Apartament luksoz me qira ne Vlore

Blv Ismail Qemali Web Reference: Prona7041
€350/muaj
  • Property size 140 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property disponon nje apartament luksoz per qira ne Vlore, i cili ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri ne bulevardin Ismail Qemali. Apartamenti eshte i arreduar ne menyre moderrne dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi 2 tualete 3 ballkone si dhe nje sallon i madhe i cili ndahet ne ambjent dite ambjent ngrenie dhe kuzhin. Apartamenti ka siperfaqe totale 140 m2

Cmimi 350 euro/muaj

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property