Apartament i mobiluar per shitje ne Vlore | Prona per shitje ne Vlore

Apartament i mobiluar per shitje ne Vlore

Rruga Zenel Murra, Vlore Web Reference: Prona8060
€64,000
  • Property size 90 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Shitet apartament i mobiluar me dy dhoma gjumi, dy banjo, sallon me kuzhin dhe nje ballkon në Vlorë, i vendosur në katin e 5 -të të një pallati me 10 kate në Rrugën Zenel Murra. Rreth 5 minuta me makinë nga plazhi.

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property