Apartament i hipotekuar per shitje ne Vlore, Shtepi shitje ne bregdet

Apartament i hipotekur ne Vlore

Skele-Uji i Ftoht,Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona4163
€78,000
  • Property size 104 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje ne bregdetin e Vlores.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri buz shetitores Skele-Uji i Ftoht dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi sallon me guzhin 2 banjo dhe 2 ballkone me pamje nga deti.Apartamenti ka siperfaqe 104 m2 dhe eshte i mobiluar dhe i paisur me Certifikat Pronsie.

 

  • Siperfaqe 104
  • Cmimi 750euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property