Apartament 2+1 per shitje ne Lungomare

Apartament 2+1 ne Lungomare

Lungomare, Vlore Web Reference: Prona7584
€99,000
  • Property size 90 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament 2+1 per shitje ne Lungomare Vlore.  Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 8 te nje pallati te ri dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi , sallon me kuzhin 1 banjo dhe nje ballkon me pamje panoramike nga deti.
Siperfaqja e apartamentit 90 m2
Cmimi 99 000 euro

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property