Apartament 1+1 per shitje ne Lungomare Vlore

Apartament 1+1 ne Lungomare

Rruga Reshat Osmani Web Reference: Prona7231
€56,000
  • Property size 71 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament 1+1 per shitje ne Lungomare. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri prane plazhit ne Vlore. Perbehet nga 1 dhoma gjumi sallon me kuzhin 1 banjo dhe ballkon me pamje nga deti. Shitet i mobiluar.

Siperfaqja totale 71 m2
Cmimi 56 000 euro

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property