Ambjent biznesi me qera ne Vlore - Magazina me qera ne Vlore

Ambjent biznesi me qera ne Vlore

Rruga Fiqiri Muka Web Reference: Prona6223
€1,500/muaj
  • Property size 680 m²
  • Property size 2 Garazhe
  • Property size 6 Dhoma
  • Property size 3 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Ambjent biznesi me qera ne Vlore. Perbehet nga dy kate me siperfaqe 340 m2 cdo kate si dhe nje oborr me siperfaqe 300m2. Kati i pare eshte magazin me lartsi 4 metra ndersa kati i dyte perbehet nga 1 apartamente me dy dhoma dhe 200 m2 zyra.

  • Siperfqqja totale 680 m2
  • Cmimi 1500 euro/muaj

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property