Ambient biznesi me qira ne Vlore

Ambient biznesi me qira ne Vlore

Rruga Veledin Kollozi Web Reference: Prona7136
€250/muaj
  • Property size 90 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Ambient biznesi me qira ne Vlore. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te re ne rrugen Veledin Kollozi vetem 50 metra nga bulevardi kryesor dhe ka siperfaqe 90 m2.

Cmimi 250 euro/muaj

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property