Apartament per shitje ne Sarande, Agjensi imobiliare Sarande Shqiperi

Apartament 1+1 ne Sarande

Prane Hotel Butrintit,Sarande Web Reference: Prona4826
€33,000
  • Property size 70 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament 1+1 per shitje ne qytetin e Sarandes.Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin tualet dhe ballkon me pamje nga deti.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri prane Hotel Butrintit.

  • Siperfaqja 70 m2
  • Cmimi 470 euro/m2

 

 Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property