Property Archive | Durres RSS feed for this section
€100,000
 • Property size 1000 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 0 Tualet

Irea Property disponon per shitje nje toke me siperfaqe 1 000 m2 ne Gjirin e Lalzit. Toka ndodhet rreth 500 metra nga deti prane Kompleksit Lura dhe eshte e paisur me certifikat...

€914,000

Toke ne Autostraden Durres-Tirane

Autostrada Durres-Tirane
 • Property size 10753 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 0 Tualet

Irea Property ofron per shitje toke ne Autostraden Durres-Tirane km 3. Toka ka siperfaqe 10 753 m 2 dhe ndodhet buz autostrades. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.  ...

€35,000
 • Property size 68.5 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament per shitje ne Durres i perber nga 1 dhome gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne ne katin e 3 te nje pallati te ri ne plazhin Iliria Durres....

€900,000
 • Property size 312 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 2 Tualet

Bar restorant per shitje ne plazh Durres vija e par buz detit(Teuta). Restoranti eshte i arreduar dhe i paisur me te gjith aksesoret aktualish eshte ne gjendje pune. Ka siperfaqe 172...

€239,063

Vila per shitje ne Gjirin e Lalzit

Gjiri i Lalzit,Durres
 • Property size 164.3 m²
 • Property size 1 Garazhe
 • Property size 3 Dhoma
 • Property size 2 Tualet

Vila Audrey per shitje ne Gjirin e Lalzit të pozicionuara vetëm pak minuta nga plazhi i bukur me rërë i Gjirit të Lalzit dhe Detit Adriatik. I ndodhur në mesin e kopshteve dhe...

€30,461

Lalzi Bay Rezort

Gjiri i Lalzit,Durres
 • Property size 30 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Lalzit Bay Resort dhe Spa do të sigurojë komoditet 5 yjesh, shërbime dhe luks të pakualifikuar, duke e bërë atë një nga destinacionet më të dëshirueshme turistike  në...

€24,150

Apartamente per shitje ne Golem

Mali i Robit,Golem
 • Property size 34.5 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron per shitje  apartamente 1+1 2+1 dhe 3+1 me siperfaqe qe fillon nga 65 m2.Apartamente jane pjes e nje kompleksi turistike me objekte 4-5 katshe dhe 3...

€16,500 Shitur
 • Property size 30 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Ne nje pallat te pozicionur ne vijen e pare te bregut te detit isponojm per shitje 4 apartamente me siperfaqe 30 m2 , 50 m2 , 79 m2 dhe 86 m2.Brenda Rezidences ndodhen 2 pishina te...

€70,000 Shitur
 • Property size 70 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Irea Property disponon nje Apartament 1+1 me siperfaqe 70 m2.Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje rezidence banimi luksoze me pishin.Apartamenti eshte i areduar ne menyr moderne dhe...

€1,300,000 Shitur

Restorant per shitje ne Durres

Plazh Iliria/Durresh
 • Property size 416 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 3 Tualet

Bar Restorant Pizzeri per shitje ne Durres.Siperfaqia e ambjentit te lokalit 216 m2,siperfaqia e Guzhines 25 m2,Siperfaqia e Salles 178 m2.Siperfaqe verande 200 m2,Siperfaqe rere 500...