Prona ne Durres
Property Archive | Durres RSS feed for this section
€100,000
 • Property size 1000 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 0 Tualet

Irea Property disponon per shitje nje toke me siperfaqe 1 000 m2 ne Gjirin e Lalzit. Toka ndodhet rreth 500 metra nga deti prane Kompleksit Lura dhe eshte e paisur me certifikat...

€914,000

Toke ne Autostraden Durres-Tirane

Autostrada Durres-Tirane
 • Property size 10753 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 0 Tualet

Irea Property ofron per shitje toke ne Autostraden Durres-Tirane km 3. Toka ka siperfaqe 10 753 m 2 dhe ndodhet buz autostrades. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.  ...

€35,000
 • Property size 68.5 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament per shitje ne Durres i perber nga 1 dhome gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne ne katin e 3 te nje pallati te ri ne plazhin Iliria Durres....

error: © Irea Property