Parkim nentoksor | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | Parkim nentoksor RSS feed for this section
€350/week
  • Property size 70 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Apartament modern per pushime ne Vlore.  Apartamenti eshte pjes e nje kompleksi te ri vilash ne zonen e Kalas ne Vlore. Kompleksi ofron pishin , fusha tenisi , plazh private dhe...

€40,887
  • Property size 74.34 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Irea Property disponon 4 apartamente per shitje ne Orikum, rreth 19 km ne jug te Vlores.Apartamentet ndodhen ne nje residenc te re banimi te perber nga 6 kate banimi 1 kat parkim...

error: © Irea Property