Ne rrug kryesore | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | Ne rrug kryesore RSS feed for this section
€350,000

Lokal per shitje ne Vlore

Prane Gjykates Vlore
  • Property size 193 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 3 Dhoma
  • Property size 2 Tualet

Lokal per shitje ne Vlore. Ndohet prane Gjykates te shkalles se pare , perball universitetit. Lokali ka siperfaqe totale 193 m3 eshte totalish i arreduar dhe ne gjendje pune....

€290/month Shitur

Dyqan me qera ne Vlore

Blv Vlore-Skele
  • Property size 44 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 0 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Jepet me qera nje dyqan me siperfaqe 44 m2.Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ne bulevardin Vlore-Skele.Dyqani eshte i pershtatshem per zyre,butique etj Kerko me shume...

error: © Irea Property