Ne proces Hipotekimi | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | Ne proces Hipotekimi RSS feed for this section
€40,000 Shitur Apartamente per shitje ne Lungomare
  • Property size 50 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Apartamente per shitje ne Lungomare, Vlore. Apartamentet ndodhen ne katet 3 dhe 4 te nje pallati te ri dhe me punime cilsore ne brezin e pare te shetitores, dhe perbehet nga 1 dhome...

error: © Irea Property