I Arreduar | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | I Arreduar RSS feed for this section
€79,500

Bar per shitje ne Vlore

Bulevardi Ismail Qemali
  • Property size 53 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 2 Tualet

Bar per shitje ne Vlore. Ndodhet ne katin e II te nje pallati ne Bulevardin kryesor te qytetit dhe ka nje siperfaqe prej 53 m2. Bari eshte totalisht i arreduar dhe ne gjendje pune....

€350,000

Lokal per shitje ne Vlore

Prane Gjykates Vlore
  • Property size 193 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 3 Dhoma
  • Property size 2 Tualet

Lokal per shitje ne Vlore. Ndohet prane Gjykates te shkalles se pare , perball universitetit. Lokali ka siperfaqe totale 193 m3 eshte totalish i arreduar dhe ne gjendje pune....

error: © Irea Property