Guzhin te Instaluar | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | Guzhin te Instaluar RSS feed for this section
€52,740
  • Property size 70.32 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron per shitje 8 apartamente ne bregdetin e bukur te Sarandes.Apartamentet jane pjes e nje residence te re banimi dhe me punime cilsore  pozicionuar vetem 150 metra...

error: © Irea Property