Garazhd | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | Garazhd RSS feed for this section
€80,000 Apartament modern per shitje ne Radhime
  • Property size 65 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Apartament modern per shitje ne Radhime. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje residence te re banimi eshte arreduar ne menyr moderne dhe me punime cilsore. Eshte i organizuar ne nje...

error: © Irea Property