Dyqane per shitje dhe me qera - Page 2
Property Archive | Komerciale RSS feed for this section
€290/month Shitur

Dyqan me qera ne Vlore

Blv Vlore-Skele
 • Property size 44 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Jepet me qera nje dyqan me siperfaqe 44 m2.Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ne bulevardin Vlore-Skele.Dyqani eshte i pershtatshem per zyre,butique etj Kerko me shume...

€4,600/month
 • Property size 550 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 10+ Dhoma
 • Property size 3 Tualet

Jepet me qera nje ambient  bznesi me siperfaqe totale 550 m2 nga e cila 300 m2 perbehen  nga 9 zyra 1 depo salle mbledhjesh per 10-12 persona 3 banjo dhe tarac me siperfaqe 250...

€550/month
 • Property size 120 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 0 Tualet

Dyqan me qera ne qender te Vlores,Skele. Ambjeni ndodhet ne katin e pare te nje objekti te ri ne zonen e Skeles,prane bar Piazza.Dyqani ka nje siperfaqe prej 120 m2 dhe eshte i...

€800/month

Ambjent Biznesi ne Tirane

Pallatet Moskat,Stadiumi Dinamo
 • Property size 107 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 0 Tualet

Ambjent Biznesi me siperfaqe 107 m2,kati i pare i rregulluar dhe Continue reading “Ambjent Biznesi ne Tirane” »...

error: © Irea Property