Ashensor | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | Ashensor RSS feed for this section
€70,000 Shitur Apartament per shitje ne Lungomare
  • Property size 64 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Apartament modern per shitje ne Vlore.  Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri prane shetitores bregdetare dhe eshte i perber nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin...

€40,887
  • Property size 74.34 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Irea Property disponon 4 apartamente per shitje ne Orikum, rreth 19 km ne jug te Vlores.Apartamentet ndodhen ne nje residenc te re banimi te perber nga 6 kate banimi 1 kat parkim...

error: © Irea Property