Apartamente per shitje ne Vlore, Radhime, Orikum, Sarande, Apartment me qera - Page 19
Property Archive | Apartamente RSS feed for this section
€1,000/month

Apartamente me qera ne Tirane

Prane Liqenit/Tirane
 • Property size 130 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 3 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Jepen me qera 2 Apartamente 3+1 me siperfaqe 130 m2.Apartamentet ndodhen ne nje zone te qete prane liqenit ne Tirane.Apartamentet kan mobilim modern .Apartamentet ndodhen ne katin e 4...

€33,000 Shitur

Apartamente me pamje nga deti

Uji i Ftoht/Vlore
 • Property size 33 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartamentet jane te pozicionuara ne zonen me te bukur te Vlores te te Kalase se saj, Apartamentet i karakterizon pamja mahnitese nga deti Jon, freskia dhe pastertia e zones aty....

€1,200/month
 • Property size 170 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartament 2+1 me mobilim modern Continue reading “Apartament Luksoz me pamje nga deti” »...

€70,000 Shitur
 • Property size 70 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Irea Property disponon nje Apartament 1+1 me siperfaqe 70 m2.Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje rezidence banimi luksoze me pishin.Apartamenti eshte i areduar ne menyr moderne dhe...

€200/month
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament 1+1 plotsisht i mobiluar.Apartamenti perbehet Continue reading “Apartament me qera ne Skel” »...

€800/month
 • Property size 140 m²
 • Property size 1 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 2 Tualet

Apartament me qera 2+1 mobilim modern me siperfaqe 140 Continue reading “Apartament me qera ne Tirane” »...

€200/month

Apartament 1+1 me qera ne Vlore

Prane Akademis se Marines/Vlore
 • Property size 70 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament 1+1 modilim modern ndodhet ne katin e 5 te nje palati Continue reading “Apartament 1+1 me qera ne Vlore” »...

€70,000
 • Property size 160 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartament 2+1 me siperfaqe 150 m2 ndodhet ne kat te Continue reading “Apartament prane Portit ne Vlore” »...

€84,000
 • Property size 120 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartament 2+1 me siperfaqe 120 m2 Continue reading “Apartament tek Rezidenca Imperial” »...

€53,950

Apartament ne Skel

Rezidenca Imperial
 • Property size 83 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament me siperfaqe 83 m2 ndodhet ne katin e 10 tek Rezidenca Continue reading “Apartament ne Skel” »...

error: © Irea Property