Apartamente per shitje ne Vlore, Radhime, Orikum, Sarande, Apartment me qera - Page 19
Property Archive | Apartamente RSS feed for this section
€350/month

Apartament me qera ne plazh

Prane Akademis se Marines,Vlore
 • Property size 120 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 2 Tualet

Irea Property disponon nje apartament 2+1 per qera verore dhe qera afatgjate.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 tek rezidenca Marina ne Vlore.Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi...

€200/month

Apartament ne Uji te Ftoht Vlore

Prane Bar Da Vinci Uji i Ftoht
 • Property size 80 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament 1+1 per qera ne Uji te Ftohte Vlore.Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi sallon guzhin nje tualet dhe dy ballkone me pamje nga deti.Apartamenti eshte plotsisht i...

€62,000
 • Property size 120 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartament per shitje me siperfaqe 120/m2 i perber nga dy dhoma gjumi sallon guzhin nje tualet dhe ballkon.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 tek QTU Riviera ne qender te...

€120,000 Shitur

Apartament per shitje ne Tirane

Perball gjimnazit Partizani
 • Property size 96 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartamente 2+1 me siperfaqe 96 m2.Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi Soxhorno 1 banjo dhe 2 ballkone.Apartamenti eshte i shtruar me parket,Sistem ngroheje qendror dhe ka nje...

€1,000/month

Apartamente me qera ne Tirane

Prane Liqenit/Tirane
 • Property size 130 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 3 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Jepen me qera 2 Apartamente 3+1 me siperfaqe 130 m2.Apartamentet ndodhen ne nje zone te qete prane liqenit ne Tirane.Apartamentet kan mobilim modern .Apartamentet ndodhen ne katin e 4...

€33,000 Shitur

Apartamente me pamje nga deti

Uji i Ftoht/Vlore
 • Property size 33 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartamentet jane te pozicionuara ne zonen me te bukur te Vlores te te Kalase se saj, Apartamentet i karakterizon pamja mahnitese nga deti Jon, freskia dhe pastertia e zones aty....

€1,200/month
 • Property size 170 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartament 2+1 me mobilim modern Continue reading “Apartament Luksoz me pamje nga deti” »...

€70,000 Shitur
 • Property size 70 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Irea Property disponon nje Apartament 1+1 me siperfaqe 70 m2.Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje rezidence banimi luksoze me pishin.Apartamenti eshte i areduar ne menyr moderne dhe...

€200/month
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament 1+1 plotsisht i mobiluar.Apartamenti perbehet Continue reading “Apartament me qera ne Skel” »...

€800/month
 • Property size 140 m²
 • Property size 1 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 2 Tualet

Apartament me qera 2+1 mobilim modern me siperfaqe 140 Continue reading “Apartament me qera ne Tirane” »...

error: © Irea Property