Apartamente per shitje ne Vlore

 

Residenca Kalaja VloraApartamente per shitje ne Vlore .Apartamentet  ndodhen tek Residenca Kalja e cila eshte e pozicionuar ne nje nga zonat me te bukura te Vlores ate te Kalas.Mbi rrugen nacionale Vlore-Sarande dhe vetem pak metra larg nga deti.Residenca perbehet nga 5 blloqe banimi me 4 kate banim dhe parkim nentoksor.I gjith ambjenti per-rreth residences eshte i rrethuar me muar dhe kangjella ka sistem sigurie dhe roje 24 h . Punimet jane teper cilsore pllaka spanjolle,dritare te importuara nga gjermania me dopio xham , dyert e jashte te mbinduara dyert e brendshme tamburato prodhim Italian,Paisjet Elektrike dhe Hidraulike jane nga me te mirat ne treg prodhim Italian.Ashensoret jane me sistem e vecant gjerman te cilet funksionojn vetem me an te cel dhe energjia qe duhet per venjen ne pune te tyre shkon ne matsit te energjis se cdo banori qe perdor ashensor.

  • Siperfaqja 67.1 m2
  • Cmimi 700 euro per m2

 

Per me shume informacion klikoni : http://ireaproperty.com/property/apartament-per-shitje-prane-kalase-vlore/