50 metra nga Qendra | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | 50 metra nga Qendra RSS feed for this section
€77,000 Shitur
  • Property size 110 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet

Irea Property disponon per shitje nje Apartament 2+1 me siperfaqe 110 m2.Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri pozicionuar buz detit ne shetitoren Skel-Uji i...

€200/month
  • Property size 75 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron nje apartament 1+1 me qera.Apartamenti eshte plotsisht i mobiluar dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri ne zonen e Skeles.Pak metra nga qendra e...

error: © Irea Property