50 metra nga blv kryesor | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | 50 metra nga blv kryesor RSS feed for this section
€31,200 Shitur

Apartament per shitje ne Vlore

Rruga Gjergj Araniti
  • Property size 69.39 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron per shitje nje apartament me siperfaqe 69.39 m2 te perber nga nje dhome gjumi, sallon me kuzhin, koridor, banjo dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te...

error: © Irea Property