5 minuta nga qendra | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | 5 minuta nga qendra RSS feed for this section
€70,000 Apartament ne shitje ne Uje te Ftohte Vlore
 • Property size 100 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartament ne shitje ne Uje te Ftohte Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje residence te re banimi buz shetitores bregdetare dhe vetem 100 metra nga plazhi. Apartamenti ka...

€50,000

Apartamente per shitje Sarande

Shetitorja,Sarande
 • Property size 79 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Irea Property disponon per shitje apartamente  buz detit ne Sarande me nje dhe dy dhoma gjumi,me siperfaqe nga 79 deri ne 160 m2.Apartamentet ndodhen ne nje residenc te re...

€41,107 Shitur

Apartament ne plazh Vlore

Skel-Uji i Ftoht
 • Property size 54.81 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament 1+1 me siperfaqe 54.81 m2.Apartamenti ndodhet  ne katin e 5 te nje residence te re banimi me punime cilsore dhe e pozicionur buz shetitores Skel-Uji i Ftoht.Residenca...

error: © Irea Property