5 minuta nga qendra e qytetit | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | 5 minuta nga qendra e qytetit RSS feed for this section
€220/month

Apartament per qira ne Vlore

Rruga Murat Terbaci
  • Property size 96 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet

Irea Property disponom nje apartament me dy dhoma gjumi per qira ne Vlore.Apartamenti eshte plotsisht i mobiluar dhe ndodhet ne katin e dyt te nje residence te re banimi prane...

error: © Irea Property