30 % me i lire nga cmimi i zones | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | 30 % me i lire nga cmimi i zones RSS feed for this section
€36,000 Shitur
  • Property size 73 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron per shitje nje apartament te mobiluar ne menyr moderne me siperfaqe 73 m2.Apartamenti berbehet nga nje dhome gjumi sallon me guzhin tualet dhe ballkon me pamje nga...

error: © Irea Property