Property Archive | 200 metra nga deti RSS feed for this section
€27,840 Garsioner per shitje ne Radhime , Vlore
 • Property size 48 m²
 • Property size 1 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Garsoniere per shitje ne Radhime, ndodhet ne katin e pare te nje residence te re banimi me 4 kate pozicionuar vetem 200 metra nga deti. Siperfaqja 48 m2 Cmimi 580 euro...

€180,000
 • Property size 2000 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 0 Tualet

Toke per shitje ne Borsh,Sarande me siperfaqe 2 000 m2. Toka ndodhet rreth 200 nga plazhi dhe shume prane rruges, rrjetit te energjis elektrike dhe tubave te ujit  ne zone me plan...

€190/month
 • Property size 70 m²
 • Property size 1 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron me qira nje apartament ne zonen e Ujit te Ftohte ne Vlore.Apartamenti perbehet nga nje sallon me kuzhin dhome gjumi me ballkon me pamje nga deti dhe...

€32,800

Apartament per shitje ne Vlore

Uji i Ftohte/Vlore
 • Property size 80 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Irea Property disponon per shitje nje apartament ne zonen e Ujit te Ftohte ne Vlore.Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 80 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon me guzhin,dhome...