100 metra nga Plazhi | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | 100 metra nga Plazhi RSS feed for this section
€75,000 Apartament ne shitje ne Uje te Ftohte Vlore
  • Property size 100 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet

Apartament ne shitje ne Uje te Ftohte Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje residence te re banimi buz shetitores bregdetare dhe vetem 100 metra nga plazhi. Apartamenti ka...

error: © Irea Property