100 m nga deti | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | 100 m nga deti RSS feed for this section
€25,935 Shitur

Apartament per shitje ne bregdet Vlore

Skele-Uji i Ftoht,Vlore
  • Property size 65 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Apartament 1+1 per shitje ne bregdetin e Vlores.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri pozicionur ne shetitoren buz detit Skele-Uji i Ftoht prane Piceri Mustafa 100...

€210,000
  • Property size 1700 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 0 Dhomë
  • Property size 0 Tualet

Irea Property disponon Toke per shitje ne bregdetin e Radhimes me siperfaqe 1 700 m2.Toka ndodhet vetem 100 metra nga deti ne nje kodrin me pamje piktoreske.Dhe eshte shume e...

error: © Irea Property