10 min nga qendra e qytetit | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | 10 min nga qendra e qytetit RSS feed for this section
€140,000
 • Property size 175 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament luksoz per shitje ne bregdetin e Vlores.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri pozicionuar ne zonen e Kalas ne Vlore vetem 50 metra nga deti.Apartamenti  ka...

€61,410 Shitur

Apartament per shitje ne Plazh

Plazhi i Ri,Vlore
 • Property size 81.88 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartament per shitje ne Plazh te Ri Vlore.Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi dhe ndodhet ne katin e 4 te nje residence te re banimi  vetem 10 metra nga Plazhi i Ri ne Vlore...

€300,000 Shitur
 • Property size 336 m²
 • Property size 2 Garazhe
 • Property size 3 Dhoma
 • Property size 2 Tualet

Irea Property ofron per shitje nje apartament  papafingo ne zonen e Kalas ne Vlore.Papafingo ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri dhe ka pamje fantastike nga deti , ajo...

error: © Irea Property